ATS-HP-D5L100S80W-121
DigiKey Part Number
ATS2535-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-D5L100S80W-121
Description
HEAT PIPE ROUND 5 OD 100MM
Detailed Description
Heat Pipe Round Copper Sintered
Length
3.937" (100.00mm)
Diameter
0.197" (5.00mm) OD
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
101.2W @ 100mm