AK5DAF1-156.2500T2 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | AK5DAF1-156.2500T2 |
Description | XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | AK5DAF1-156.2500T2 Models |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 27mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Supplier Device Package 6-SMD (5x3) |
Frequency | Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm) |