TVS DIODE 5.5VWM 13VC X1DFN10062
Diodes Incorporated
In Stock
Cut Tape (CT)
Tape & Reel (TR)
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Active
Zener
1
5.5V (Max)
6V
13V
4A (8/20µs)
No
General Purpose
8pF @ 1MHz
-65°C ~ 150°C (TJ)
Surface Mount
0402 (1006 Metric)
X1-DFN1006-2
2 DFN
TVS DIODE 1VWM 5.2VC 2DFN
onsemi
In Stock
Digi-Reel®
Active
Zener
1
1V (Max)
1.4V
5.2V
8A
No
USB
0.18pF @ 1MHz
-55°C ~ 150°C (TJ)
Surface Mount
0201 (0603 Metric)
2-DFN (0.6x0.3)
30 446
4
5V
5.8V
General Purpose
25pF @ 1MHz
SOT-553
ESV
X1-DFN
TVS DIODE 5.5VWM 11VC X1DFN10062
Diodes Incorporated
20 691
5.5V (Max)
6V
11V
40A
440W
100pF @ 1MHz
-65°C ~ 150°C (TJ)
X1-DFN1006-2
3.6V (Max)
4V
15V
2A (8/20µs)
30W
0.2pF @ 1MHz
150°C (TJ)