CC0402JRNPO9BN221 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 38 740
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 481
Datasheet
Similar
In Stock: 27 073
Direct
TDK
Direct
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
KEMET
KEMET
TDK
In Stock: 640
220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)