CRCW0805360RFKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
360 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film