A9BBG-1008F
DigiKey Part Number
A9BBG-1008F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBG-1008F
Description
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Number of Positions
10
Pitch
0.100" (2.54mm)