A9BBG-1004F
DigiKey Part Number
A9BBG-1004F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBG-1004F
Description
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 4.00" (101.60mm)
Category
Length
4.00" (101.60mm)
Number of Positions
10
Pitch
0.100" (2.54mm)