CKG32KX7R2A105M335AH is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 34
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 34
Datasheet
1 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead