C5750X7R2A684K160KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 538
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 574
Datasheet
Similar
In Stock: 1 851
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Direct
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
0.68 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)