C3216X8R2A333K085AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 1 830
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 0
Datasheet
0.033 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)