C3216X7T2J333M115AC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 683 928
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 49 419
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
In Stock: 87
0.033 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric)