C1608C0G1E392J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 12 036
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3 952
Datasheet
In Stock: 92
KEMET
KEMET
Murata Electronics
3900 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)