NR4012T100M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
In Stock: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
In Stock: 2 320
Datasheet
In Stock: 758
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
Similar
Pulse Electronics
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 770 mA 288mOhm Max Nonstandard