549AACA000112ACGR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V, 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
8 SMD
549AACA000112ACGR
DigiKey Part Number
863-549AACA000112ACGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
549AACA000112ACGR
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V, 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
153mA
Supplier Device Package
8-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Output
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max)
112mA