CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
EPSON
EPSON
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR
DigiKey Part Number
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR
Description
XTAL OSC XO 100MHZ 2.5V LVDS
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR Models
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
2.5V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
40mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)