S100X125VAC
DigiKey Part Number
298-10118-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X125VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.25" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)
Category
Color
White
Material
Vinyl
Series
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Packaging
Box
Shelf Life
24 Months
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)