S100X075VAC
DigiKey Part Number
298-10523-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X075VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1X0.75" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Part Status
Active
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C