H200X084H1T
DigiKey Part Number
298-18431-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H200X084H1T
Description
LABEL HEAT SHRINKABL 2X0.84" WHT
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.84" (50.8mm x 21.3mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
2.00" x 0.84" (50.8mm x 21.3mm)