H200X064H1T
DigiKey Part Number
298-18430-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H200X064H1T
Description
LBL HEAT SHK 2X0.64" 500LBL/ROLL
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)