EEH-ZC1J820V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3 400
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 0
Datasheet
NextGen Components
Nichicon
In Stock: 118
Nichicon
Chemi-Con
82 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 4000 Hrs @ 125°C