HHXC630ARA820MJA0G is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Chemi-Con
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 0
Datasheet
NextGen Components
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
In Stock: 500
Nichicon
In Stock: 118
Nichicon
82 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 4000 Hrs @ 125°C