6TPE680MI is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 3 367
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
680 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz