GT2-BELT250-6MM
DigiKey Part Number
1188-GT2-BELT250-6MM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GT2-BELT250-6MM
Description
GT2-BELT250-6MM
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Timing Belt 9.843" L x 0.236" W (250.00mm x 6.00mm)
Mfr
Type
Packaging
Bulk
Specifications
9.843" L x 0.236" W (250.00mm x 6.00mm)