UWG1C221MNL1GS is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Nichicon
In Stock: 498
Datasheet
Upgrade
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 656
Similar
In Stock: 0
Similar
In Stock: 18
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 733
Panasonic Industry
220 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C