GYA1J220MCQ1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 900
Datasheet
Parametric Equivalent
NextGen Components
In Stock: 20 000
Datasheet
Panasonic Industry
In Stock: 1 365
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
In Stock: 308
Chemi-Con
In Stock: 900
Chemi-Con
In Stock: 9
Cornell Dubilier Knowles
22 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 80mOhm 4000 Hrs @ 125°C