GCJ32ER71C226ME01L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | GCJ32ER71C226ME01L |
Description | CAP CER |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | GCJ32ER71C226ME01L Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Voltage - Rated | Thickness (Max) 0.110" (2.80mm) |