TPSD227K006R0050 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 13 358
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 509
Datasheet
Similar
In Stock: 7 939
Direct
Vishay Sprague
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 496
KEMET
KEMET
In Stock: 475
220 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm