TPSD107K020R0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 11
Datasheet
In Stock: 5 180
In Stock: 40
In Stock: 33
Vishay Sprague
Vishay Sprague
In Stock: 481
In Stock: 84
100 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm