TPSD106K035R0300 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1 410
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 3 531
Datasheet
Similar
In Stock: 86
In Stock: 400
Direct
Vishay Sprague
KEMET
Vishay Sprague
Upgrade
10 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 300mOhm