TRJD106K035RRJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 3
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 3 531
Datasheet
Similar
In Stock: 86
In Stock: 0
In Stock: 400
Direct
Vishay Sprague
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 951
KEMET
10 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 800mOhm