TPME687M006R0018 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Datasheet
Upgrade
Similar
In Stock: 456
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 340
Vishay Sprague
In Stock: 357
680 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm