TPME106M050R0120 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
In Stock: 34
Similar
Similar
In Stock: 704
KEMET
Vishay Sprague
Vishay Sprague
In Stock: 411
KEMET
In Stock: 642
10 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 120mOhm