TAJD686M020RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 341
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Direct
Vishay Sprague
Direct
KEMET
In Stock: 191
Vishay Sprague
In Stock: 160
In Stock: 41
KEMET
In Stock: 726
In Stock: 896
68 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2917 (7343 Metric) 400mOhm