18122C333JAT4A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
In Stock: 322
Similar
TDK
In Stock: 390
Similar
TDK
0.033 µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Ceramic 1812
18122C333JAT4A
DigiKey Part Number
478-KGM43AR72D333JSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
18122C333JAT4A
Description
CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance
±5%
Thickness (Max)
0.055" (1.40mm)