1206J5000102KXT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
1000 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)