T491A105M020AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 1 947
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 39 594
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 68
Direct
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
Similar
In Stock: 632
1 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 1206 (3216 Metric) 9Ohm