CDR33BX104AKSS7370 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 20 152
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 6 807
Datasheet
In Stock: 688
Direct
Vishay Vitramon
Direct
Vishay Vitramon
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric)