C0603C130J1GACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 3 827
Datasheet
Direct
Murata Electronics
Upgrade
KYOCERA AVX
13 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)