C0402T104K4RALTU is out of stock and can be placed on backorder.
KEMET
In Stock: 29 730
Datasheet
Direct
TDK
Upgrade
TDK
0.1 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)