ED-HMI3010-070C-0432
DigiKey Part Number
4555-ED-HMI3010-070C-0432-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ED-HMI3010-070C-0432
Description
RASPBERRY PI 5 7" HMI W/ PI5
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Human Machine Interface (HMI) Touchscreen 7.0" Color
Category
Case Color
Black
Manufacturer
EDATEC
Operating Temperature
-25°C ~ 60°C
Series
Ingress Protection
IP69 - Dust Tight, Waterproof
Packaging
Box
Voltage - Supply
5VDC