ED-HMI3010-070C-0232
ED-HMI3010-070C-0232
ED-HMI3010-070C-0232
DigiKey Part Number
4555-ED-HMI3010-070C-0232-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ED-HMI3010-070C-0232
Description
RASPBERRY PI5 7" HMI PI5 2GB
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Human Machine Interface (HMI) Touchscreen 7.0" Color
Category
Display Type
Color
Manufacturer
EDATEC
Case Color
Black
Series
Operating Temperature
-25°C ~ 60°C
Packaging
Box
Voltage - Supply
5VDC
Part Status
Active
Features
Expansion Interface, Memory Card Interface
Type
Touchscreen
For Use With/Related Products
Multiple Manufacturer, Multiple Product
Size - Display
7.0"