NX3221E0150.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
ECS Inc.
SiTime
Renesas Electronics Corporation
150 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SaRonix-eCera™ NX
NX3221E0150.000000
DigiKey Part Number
NX3221E0150.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NX3221E0150.000000
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
80mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.041" (1.05mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
40mA