RG-1P.120.84 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 1722-1232-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | RG-1P.120.84 |
Description | HANDLE THERMOPLAS MTG CTR 4.724" |
Manufacturer Standard Lead Time | 20 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Instrumentation Handle Thermoplastic Screw Holes, Front |
Datasheet | Datasheet |
Category | Height 1.535" (39.00mm) |
Manufacturer Davies Molding, LLC | Length - Center to Center 4.724" (120.00mm) |