RG-1P.100.84
DigiKey Part Number
1722-1231-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RG-1P.100.84
Description
HANDLE THERMOPLAS MTG CTR 3.937"
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Instrumentation Handle Thermoplastic Screw Holes, Front
Category
Height
1.299" (33.00mm)
Manufacturer
Davies Molding, LLC
Length - Center to Center
3.937" (100.00mm)