RT1206BRD077K5L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 16 632
Datasheet
Direct
Vishay
Susumu
In Stock: 852
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
In Stock: 900
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
7.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film