RT1206BRD075K1L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 5 512
Datasheet
Direct
Vishay
Susumu
Susumu
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
In Stock: 179
Vishay Dale
Similar
Stackpole Electronics Inc
5.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film