RT0603BRD074K99L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay
In Stock: 10 729
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 6 952
Datasheet
Vishay Dale
Upgrade
Susumu
Upgrade
In Stock: 998
4.99 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film