RT0603BRD07261KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Susumu
Upgrade
261 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film