RC0603FR-0754K9L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 59 696
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Direct
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
54.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film