RC0603FR-07348KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 15 663
Datasheet
Direct
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
348 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film